Telli kõne

Telli kõne

* - necessary fields

Säästate raha

ja aega

Mugava

õppe

Effektiivse On-line

metoodika

Olete ammu unistanud ära õppida inglise keele aga pole aega? Või olete väsinud ummikutes seismisest, proovides jõuda teise linna otsa? Meie leidsime lahenduse!

Baaskursus

igapäevaseks suhtlemiseks ja reisimiseks.

Edasijõudnute kursus

Töötamiseks ja õppimiseks.

Äri-inglise keel

läbirääkimisteks ja presentatsioonide jaoks.

Keelte õppimine on nüüd võimalik ka kodunt väljumata. Igal sobival päeval ja igal sobival ajal – kõike seda võite Te saada kvalifitseeritud õppejõuga parima hinnaga tänu meie inovatiivsele programmile, mis oli spetsiaalselt väljatöötatud võõrkeelte on-line õppimiseks.

Valides on-line õppe saate te: säästate raha ja aega, mugava õppe, effektiivse on-line metoodika, professionaalseid õppejõude.

Esita küsimus : Esita küsimus

Esita küsimus

* - necessary fields

 

Valides on-line õppe saate te:

Säästate raha ja aega

Mugava õppe

Effektiivse on-line metoodika

Professionaalseid õppejõudeMe pakume üleminekut keele loogika arusaamiseks ilma reeglite sõnalise kirjelduseta.Kas Te mäletate palju reegleid kooli ajast? Samad reeglid „kujundatakse“ graafiliselt ning ei nõua täiendavat seletamist emakeeles ega ka õpitavas keeles. Inimeste kalduvus maailma visuaalselt tajudamängib oma rolli, mistõttureegel, ilma täiendavate pingutusteta jääb inimese alateadvusesse.

Järgnevat rolli mängivad spetsiaalselt välja töötatud audio-treeningud. Nende õige kasutamise abil visuaalne reeglite pilt n-ö elustub alateadvuses ning muutub reaalseks, teadlikuks, õigeks jutuks.

Päevasel ajal
8.00
akadeemiline tund (45 min)
  • Esmaspäev – reede 10:00st – 16:00 ni
Õhtusel ajal ja nädalavahetused
10.00
akadeemiline tund (45 min)
  • Õhtusel ajal (17:00 - 20:00)
    ja nädalavahetused
Individuaalprogramm
15.00
akadeemiline tund (45 min.)

Õppetunni kingituseks tasuta :  Registreeri õppetunnile

Registreeri õppetunnile

* - necessary fields

 

Lugupeetud külastajad!

Kahjuks meil pole võimalust vastata telefonikõnedele, kuna õppejõud on suurema osas ajast hõivatud õppetundide läbiviimistega ning segab tundidele keskendumist,, eriti seoses viimasel ajal sagenenud reklaamkõnedega.

Te võite küsida teid huvitavat informatsiooni e-maili kaudu või kasutades Skype,Viber, Whatsapp, trükkida oma küsimuse kontakti vormis Esitada küsimuse või Tellida Kõne. Me vastame Teile lähiajal. Parem pange kohe ennast kirja tasuta õppetunnile. Siis Te võite tutvuda õppejõuga ja õppesüsteemiga, saate teadaoma taset ning alustada juba õppimist. Kohtumiseni!

Kontaktid

Globish OÜ,

Reg. kood 12856580

Skype: globish.eesti

E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Viber/Whatsapp: +37253654225