Telli kõne

Telli kõne

* - necessary fields

Kui Te arvate, et inglise keel on raske, nõuab palju aega ja raha või Teil hoopis puudub keelte omandamise anne, siis tulge meile!

Miks peaks inglise keelt õppima Globish?

  • Meie metoodika on väljatöötatud lingvistide gruppi poolt spetsiaalselt vene keelt kõnelevate inimeste jaoks. Metoodika võimaldab rääkida võõrkeeles juba alates esimesest tunnist ning omandada võõrkeelt efektiivselt alustades nullist kõigest 6-9 kuu jooksul.
  • Meie õppejõud — professionaalid kõrgharidusega lingvistika ja pedagoogika valdkonnas, välismaa praktikaga, rahvusvaheliste diplomitega, kes on osalenud metoodika väljatöötamises.
  • Väikesed õpperühmad, mis koosnevad kuni kuuest inimesest ja paindlik lähenemine tunniplaanile (alates 9:00 kuni 20:00).
  • Koolituse hind sisaldab metoodiliste õppevahendite täiskomplekti.
  • Tasuta jutuklubi.

Teie teadmised — see ei ole ainult teie pagas, vaid ka säästlikkus!

Päevasel ajal
5.00
akadeemiline tund (45 min.)
  • Esmaspäev – reede 10:00st – 16:00 ni
õhtusel ajal ja nädalavahetused
7.50
akadeemiline tund (45 min.)
  • Õhtusel ajal (17:00 - 20:00)
    ja nädalavahetused
Individuaalprogramm
10.00
akadeemiline tund (45 min.)
  • Päevaasel ajal, Õhtusel ajal ja nädalavahetused

Õppetunni kingituseks tasuta :  Registreeri õppetunnile

Registreeri õppetunnile

* - necessary fields

 

Lugupeetud külastajad!

Kahjuks meil pole võimalust vastata telefonikõnedele, kuna õppejõud on suurema osas ajast hõivatud õppetundide läbiviimistega ning segab tundidele keskendumist,, eriti seoses viimasel ajal sagenenud reklaamkõnedega.

Te võite küsida teid huvitavat informatsiooni e-maili kaudu või kasutades Skype,Viber, Whatsapp, trükkida oma küsimuse kontakti vormis Esitada küsimuse või Tellida Kõne. Me vastame Teile lähiajal. Parem pange kohe ennast kirja tasuta õppetunnile. Siis Te võite tutvuda õppejõuga ja õppesüsteemiga, saate teadaoma taset ning alustada juba õppimist. Kohtumiseni!

Kontaktid

Globish OÜ,

Reg. kood 12856580

Skype: globish.eesti

E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Viber/Whatsapp: +37253654225