Telli kõne

Telli kõne

* - necessary fields

Ettevõte Globish OÜ – see on tuntud ukraina lingvistika keskuse POLYGLOTgroup filiaal, mille edukusele turul aitasid kaasa täiustatud õppemeetodid võõrkeelte õpetamise valdkonnas.

Alates 2008 aastast, olid keskuses väljatöötatud 8 keele õppimise metoodikat, mis on kaitstud autoriõiguste ja patentidega.

Meie inglise keele kursuste eripäraks on üleminek keele loogika arusaamisele ilma reeglite sõnalise kirjelduseta (mäletate Te palju reegleid kooliajast?). Kusjuures needsamad reeglid kujutatakse graafilisel kujul ning nad ei nõua lisaseletusi ei ema- ega õpitavas keeles. Õpilase ülesandeks on kinnitada oma mälus esitatud reegli algoritmi rohkete näidete kujul. Siinjuures mängib oma rolli i kaasaegsete inimeste kalduvus tajuda maailma visuaalselt, mis tagab reegli kinnitumise õpilase alateadvusesse ilma lisapingutusteta.

Järgnevat rolli mängivad keskuse spetsiaalselt väljatöötatud audio treeningud. Nende õige kasutamise puhul, reegli visuaalne «pilt» hakkab alateadvuses «elavnema» ning muutub reaalseks, teadlikuks, õigeks kõneks. Võõrkeele kasutamine praktilistel tundidel kutsub esile harjumuse lülituda ümber sellele keelele, mis on õppe lõplikuks eesmärgiks.

Meie arvates on kolm eelnevalt loetletud etappi on võõrkeele eduka omandamise pandiks.

Pole saladus, et paljud inimesed usuvad siiamaani imedesse, näiteks sellisesse, et keelt on võimalik selgeks õppida kahe nädala jooksul. Ning nad tahaksid väga lühendada seda tähtaega ühe hüpnoosi seansini, mille tulemusena ärgates, «õpilane» räägib ladusalt võõrkeeles.

Me ei paku teile imesid. Me pakume õppida võõrkeel selgeks minimaalsete jõupingutustega minimaalse tähtajaga, kuid mitte ilma Teie pingutusteta.

Õppetunni kingituseks tasuta :  Registreeri õppetunnile

Registreeri õppetunnile

* - necessary fields

 

Lugupeetud külastajad!

Kahjuks meil pole võimalust vastata telefonikõnedele, kuna õppejõud on suurema osas ajast hõivatud õppetundide läbiviimistega ning segab tundidele keskendumist,, eriti seoses viimasel ajal sagenenud reklaamkõnedega.

Te võite küsida teid huvitavat informatsiooni e-maili kaudu või kasutades Skype,Viber, Whatsapp, trükkida oma küsimuse kontakti vormis Esitada küsimuse või Tellida Kõne. Me vastame Teile lähiajal. Parem pange kohe ennast kirja tasuta õppetunnile. Siis Te võite tutvuda õppejõuga ja õppesüsteemiga, saate teadaoma taset ning alustada juba õppimist. Kohtumiseni!

Kontaktid

Globish OÜ,

Reg. kood 12856580

Skype: globish.eesti

E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Viber/Whatsapp: +37253654225